ارز دیجیتال لیبرا Libra Cryptocurrency: پول فیسبوک و اینستاگرام

ارز دیجیتال لیبرا Libra Cryptocurrency: پول فیسبوک و اینستاگرام 2021

ارز دیجیتال لیبرا Libra Cryptocurrency: پول فیسبوک و اینستاگرام

به تازگی کمپانی فیسبوک  ارز دیجیتال لیبرا Libra Cryptocurrency را برای کاربرد در پلتفرم های فیسبوک و اینستاگرام عرضه نموده است.  این شرکت تعداد ۱.۰۰۰.۰۰۰ واحد از لیبرا را  به صورت رایگان و برای بازاریابی اولیه، به مردم جهان هدیه نموده است (نحوه دریافت در ادامه توضیح داده شده است). به نظر می رسد این فرصتی کم نظیر برای ما در راستای مقابله و خنثی کردن تحریم های ظالمانه ایالات متحده امریکا باشد.

این ارز دیجیتال بخاطر پشتیبانی قوی سرورهای فیسبوک و اینستاگرام پیشرفت خیلی زیادی خواهد داشت. در حال حاضر نظام بانکداری کشور سوئیس از ارز دیجیتال لیبرا پشتیابنی می کنند. همچنین، نظام بانکداری کشور آلمان هم در حال مذاکره با فیسبوک برای پشتیبانی از رمز ارز لیبرا می باشد.

ارز دیجیتال و رمز ارز در دنیای مجازی

ارزهای دیجیتال در دنیای امروز هم تهدید و هم فرصت محسوب می شوند. از دید کشورهای توسعه طلب و تمامیت خواهی همچون امریکا و انگلیس و کشورهای اقماری آنها، باید تمام نظام بانکداری جهانی و مبادلات پولی زیر نظر آنها صورت بگیرد تا بدانند چه کسی (حقیقی / حقوقی) چه چیزی را در کجا خریده و یا فروخته است. این امر هم تسلط اطلاعاتی بر بازار و هم امکان اهرمهای فشار مالیاتی را برای امریکا و اقمار آن فراهم می آورد. ارزهای دیجیتال عملاً به استفاده از سیستم کاغذ سفید و الگوریتمهای بلاک چین، این قضیه را منتفی نموده اند.

در عین حال، ارز دیجیتال لیبرا Libra Cryptocurrency به عنوان یک فرصت طلایی برای صاحبان آن و نیز مردم جهان محسوب می شود. به دلیل فراگیر بودن اینستاگرام و فیسبوک در جهان، مردم زیادی از ارز دیجیتال لیبرا استفاده نموده و بنابراین به سرعت در تبادلات جهانی جای خود را باز خواهد نمود. 

همچنین، هیچ بعید نیست که قیمت این ارز دیجیتال در آینده نزدیک همچون بیت کوین و اتریوم به سرعت بالا برود و سود کلانی نصیب صاحبان آن نماید. این وضعیت کاملاً علیه منافع دولت امریکا بوده و به نفع کشورها و مردمی است که در تحریم های اقتصادی آنها قرار دارند.

 

دلیل استفاده از ارز دیجیتال لیبرا Libra Cryptocurrency

در دنیای امروز که متاسفانه کشور ما توسط قدرت های استعماری جهانی تحریم شده است، یکی از بهترین استراتژی های دور زدن تحریم ها و مقابله با پروژه های نفوذی و فرسایشی دشمنان، استفاده از ارزهای دیجیتال آنها می باشد. ارز دیجیتال لیبرا Libra Cryptocurrency یکی از جدیدترین سیستم های ارز دیجیتال در جهان بوده و کمپانی فیسبوک و اینستاگرام برای اینکه بتوانند از پرداخت مالیات در کشورهای امریکایی و اروپایی فرار کنند ارز دیجیتال لیبرا Libra Cryptocurrency را ساخته اند.

انجمن تخصصی ارز دیجیتال لیبرا Libra Cryptocurrency

چطور ارز دیجیتال لیبرا Libra Cryptocurrency را دریافت کنیم؟

اگر می خواهید ارز دیجیتال لیبرا Libra Cryptocurrency را به رایگان دریافت نمایید، برای دریافت ۳ لیبرا اولیه تنها لازم است گام های زیر را به ترتیب انجام دهید. لطفاً در نظر داشته باشید، حداقل 3-5 سال زمان برای افزایش قیمت آن همچون بیت کوین و رسیدن به نرخ های برابری ارزی 10هزار دلار لازم است.

در گام نسخت با توجه به اینکه فیسبوک آدرس های اینترنتی ما را بخاطر تحریم های ظالمانه فیلتر کرده، حتما فیلتر شکن را روشن نمایید.

برای دریافت رایگان ارز دیجیتال لیبرا Libra Cryptocurrency به این لینک بروید

 

ثبت نام ارز دیجیتال لیبرا Libra Cryptocurrency

گزینه ثبت نام (Sign up) را در پایین صفحه انتخاب نمایید.

مراحل ثبت نام در ارز دیجیتال لیبرا Libra Cryptocurrency:

  1. در گزینه اول برای خود یک نام کابری (ID) انتخاب و آن را درج بفرمایید.
  2. در گزینه دوم رمز عبور (Password) را وارد نمایید.
  3. در گزینه سوم مجدداً رمز عبور خود را وارد کنید (این کار برای اطمینان از درستی رمز عبور وارد شده است).
  4. در نهایت تیک تایید را بزنید.

درباره انستیتو رزا مایند (IPBSES) و فعالیت های آن

در این مرحله، برای اینکه سیستم مطمئن شود شما ربات نیستید،  پازل هایی تصویری به شما ارائه می کند تا مواردی که در بالای پنجره پازل خواسته شده ار انتخاب نمایید (مواردی همچون دوچرخه، ماشین، اتوبوس، شیر آتش نشانی، چراغ راهنمایی و …). اگر هم مورد خواسته شده در تصاویر نبود در زیر پازل گزینه Skip را بزنید . این فرآیند را ادامه دهید تا سیستم تایید کند شما ربات نیستید و به مرحله بعد برود. 

تایید اکانت ارز دیجیتال لیبرا Libra Cryptocurrency

تبریک می گوییم، اکانت شما ساخته شده است. حالا روی صفحه یک پنجره ظاهر می شود مجدداً باید ایمیل خود را برای تایید وارد نمایید. سپس وارد ایمیل خود شده و در ایمیل ارسالی از سوی لیبرا روی لینک تایید حساب کلیک نمایید تا اکانت شما فعال شود.

 

دریافت ارز دیجیتال لیبرا Libra Cryptocurrency رایگان در حساب

در صفحه روی گزینه ورود (Sign In) رفته و مشخصات خود شامل نام کاربری (Username) و رمز عبور (Password) درج کنید تا وارد حساب خود شوید. در بخش Free LBR روی گزینه Claim کلیک نمایید تا 3 لیبرا رایگان دریافت کنید. با این روش به راحتی می توان تحریم های اقتصادی امریکا علیه کشورمان را مسدود و خنثی نمود.

دوستان عالیه حتما ثبت نام کنید از دستتون نره 
لینک عضویت در ارز دیجیتال لیبرا Libra Cryptocurrency

چطور ارز دیجیتال لیبرا Libra Cryptocurrency را در حسابمان افزایش دهیم؟

  • در وسط صفحه گزینه Claim را بزنید تا به شما به طور تصادفی مبلغی ارز دیجیتال لیبرا Libra Cryptocurrency اختصاص داده شود. می توانید هر 1 ساعت یکبار این کار را انجام دهید. این گزینه 50 بار قابلیت فعال شدن داشته و از 0.0001 تا میزان نامعلومی لیبرا به شما به عنوان جایزه می دهد. طبق بررسی تیم تخصصی انستیتو رزا مایند، تاکنون مبلغ جایزه ارز دیجیتال لیبرا Libra Cryptocurrency تا 1000 واحد هم بوده است.
  • معرفی به دوستان. در صورتی که در سیستم ارز دیجیتال لیبرا Libra Cryptocurrency عضو شده و به دیگران هم آن را معرفی کنید بابت عضویت آنها و هر بار زدن گزینه Claim توسط آنها، برای شما 0.01 لیبرا در کیف پولتان منظور خواهد شد.

 

نکته مهم و هشدار

هدف ما تنها اطلاع رسانی و افزایش دانش عمومی است. هرگونه استفاده، سوءاستفاده، برداشت، سوء برداشت، ضرر و زیان و عواقب استفاده از مطالب ذکر شده در حوزه ارز دیجیتال در مجموعه سایت های انستیتو رزا مایند IPBSES به عهده خود شما عزیزان خواننده است و ما هیچ مسئولیتی در قبال نتایج نوع استفاده شما از اطلاعات ارائه شده در این سایت نداریم.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *